תקנון אתר ומדיניות החזרה והחלפה
ההזמנה מתבצעת ומתחילים לעבוד עליה רק לאחר תשלום -
יש במוצרים בהזמנה אישית חובה להוסיף קובץ - תמונה של בעל החיים שתרצו שנצייר- חובה להשתמש בתמונה מתאימה כפי שמפורט באתר ואם נקבל תמונה שאיננה מתאימה ניצור עמכם קשר.
יש לציין שהציורים שלנו הם ציורים של חצי גוף - ראש וצוואר של בעל החיים,
במידה והתחרטתם לאחר ביצוע הסקיצה לאיור, וברצונכם להשתמש בתמונה אחרת במקום זו שהעלתם בהזמנה, הדבר כרוך בתוספת 25 ש"ח על איור תמונה נוספת.
על מוצרים בהזמנה אישית אין אפשרות החזרה מלאה או החלפה במקרה של חרטה גם לא במהלך 14 היום הראשונים לרכישה, שכן המוצרים יוצרו בהזמנה אישית בהתאם לבקשת הלקוח.
רק במקרה שבו הלקוח אינו מרוצה כלל מהסקיצה שנשלחה לו גם לא לאחר שלושה תיקונים, יקבל החזר של 70% מסכום קנייתו במעמד הסקיצה ולא לאחר אישור ההדפסה.
במקרה של מוצר פגום הלקוח זכאי לקבל מוצר חדש ומתוקן ,ורק אם הנזק לא נגרם ע"י הלקוח, ובתוך יומיים מרגע קבלת המוצר נתגלה הפגם, הלקוח זכאי לקבל מוצר חדש (לדוג' במקרה של ספל שהגיע שבור, אנו נשלח ספל חדש שוב במקום זה שנשבר) . מוצרים שהגיעו ללקוח והתגלה בהם פגם מעל יומיים לאחר קבלת המוצר, לא יוכלו לחזור אלינו שכן אולי נהג הלקוח בניגוד להוראות ניקוי המוצר או בחוסר זהירות עם מוצר שביר.
מוצרים בהזמנה אישית עלולים לקחת זמן הכנה ארוך. ההתחייבות שלנו היא בין 12-16 ימי עסקים.

מוצרי חיות מחמד שאינם מרצ'נדייז (חטיפים, ציוד, צעצעוים וכו') ניתן להחליף ולהחזיר תוך 14 יום במידה והמוצר לא נפתח מאריזתו המקורית.
ניתן להגיע אלינו למחסן בתל אביב בתיאום מראש ולבצע החזרה או החלפה, או שנשלח אליכם שליח שיבצע איסוף למטרת החזרה במחיר משלוח של 29₪ , והחלפה למוצר אחר בעלות 50₪ עלויות משלוח.