תקנון האתר ומדיניות החזרה והחלפה


ההזמנה מתבצעת ומתחילים לעבוד עליה רק לאחר תשלום - הסדרת התשלום בעגלת הקניות מחייבת את הקונה לבצע את העברת הכספים בדרך עצמאית באפליקציית הbit \פייפול או דרך העברה בנקאית לפרטים הרשומים עבור השלמת ההזמנה- בקרוב תפתח האפשרות לכרטיסי אשראי.
אנו ניצור עמכם קשר ברגע שנראה שהתחלתם לבצע הזמנה ויש צורך בלהסדיר את התשלום.
יש במוצרים בהזמנה אישית חובה להוסיף קובץ - תמונה של בעל החיים שתרצו שנצייר- חובה להשתמש בתמונה מתאימה כפי שמפורט באתר ואם נקבל תמונה שאיננה מתאימה ניצור עמכם קשר.
יש לציין שהציורים שלנו הם ציורים של חצי גוף - ראש וצוואר של בעל החיים, אלא אם כן ביקשו אחרת - תוספת התשלום לציור גוף מלא הוא 30 ש"ח.
על מוצרים בהזמנה אישית אין אפשרות החזרה מלאה והחלפה במקרה של חרטה גם לא במהלך 14 היום הראשונים לרכישה, שכן המוצרים יוצרו בהזמנה אישית בהתאם לבקשת הלקוח.
רק במקרה שבו הלקוח אינו מרוצה כלל מהסקיצה שנשלחה לו גם לא לאחר שלושה תיקונים, יקבל החזר של 70% מסכום קנייתו במעמד הסקיצה ולא לאחר אישור ההדפסה.
במקרה של מוצר פגום הלקוח זכאי להחזיר את המוצר אלינו דרך "ישגב" או להביא את המוצר אלינו ב14 היום הראשונים לרכישה ורק אם הנזק לא נגרם ע"י הלקוח הוא יקבל החזר מלא \ החלפה ברגע שהמוצר יחזור אלינו. מוצרים שעברו כביסה\מייבש\מדיח לא יוכלו לחזור אלינו שכן אולי נהג הלקוח בניגוד להוראות ניקוי המוצר.
החלפה והחזרה של מוצרים לכלבים תתאפשר רק אם לא נגרם נזק למוצר ע"י הלקוח.