רצועה לכלב HANDS FREE - שחור


רצועת הנדס פרי (ללא צורך בשימוש עם הידיים) של ZEE.DOG מאפשרת פעילות ספורטיבית כמו ריצה או פשוט מאפשרת לנו ללכת עם הכלב כשהידיים שלנו חופשיות. הרצועה ניתנת ללבישה סביב המותניים או באלכסון על הגוף כוללת גם קליפס שחרור מהיר לקשירה לעמוד רצועת ה Handsfree של זי דוג תאפשר לכם יציאה בטוחה ונוחה יותר לסתם טיול רגיל או ריצה וכל פעילות ספורטיבית בראש שקט ובנוחות מירבית


99 149-33.56%
  • מותג: Zee.dog
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: על מוצרי מרצ'נדייז , מזון טבעי וחטיפים אין החזרה והחלפה - על מוצרים יבשים יש החזרה והחלפה תוך 14 יום כל עוד המוצר לא נפתח מאריזתו- החזרה\החלפה של מוצרי החנות (שאינם מרצ'נדייז/ מזון טבעי/ חטיפים) כרוכה בהשתתפות דמי משלוח בסכום של 50 ש"ח

פרטים נוספים


רצועת HandsFree היא רצועת מולטי ייחודית של zee.dog המגיעה להעניק פתרון נוח במיוחד גם לאלו מאיתנו שרוצים לעשות ספורט יחד עם החבר הנאמן שלנו וגם לאלו שפשוט רוצים ללכת עם ידיים חופשיות.
פתרון מושלם גם להורים עם עגלות, או לחזרה עם כמה שקיות בידיים מסיבוב בעיר.
הפטנט הייחודי הזה מאפשר לנו 2 ידיים פנויות לגמרי, כך נוכל גם לצעוד בשקט ואם נרצה אז גם תוך כדי הקלדה נוחה בטלפון וסחיבת שקית ביד השניה בעת הצורך.
הרצועה מצויידת גם באבזם ההתאמה המאפשר להאריך או לקצר את הרצועה ממש בקלות כך שתתאים למותניים או לכתף – להליכה חופשית איך שהכי נוח לכם.
הרצועה מאפשרת הרבה יותר שליטה מרצועה רגילה, להליכות רגועות ומהנות לכם ולחבר שאיתכם.

מתאימה לכל סוגי הכלבים ובכל המידות